ASMENINĖ PRIEŽIŪRA

     Mes gerai jaučiamės, kai mūsų oda švelni, lygi ir švytinti. Ją galima maitinti tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Barjerinės funkcijos išlaikymas ir stiprinimas yra labai svarbus sveikai ir jaunatviškai atrodančiai odai. Veiksminga odos priežiūros sistema, kurioje pasitelkiamas metodas, pabrėžiantis biologinį suderinamumą, pH pusiausvyrą ir maitinančias savybes, stiprina odos barjerinę funkciją ir skatina aktyvų ląstelių atsinaujinimą.

  „Nutriance Organic“ – tai mokslu remiantis sukurta ekologiškų odos priežiūros priemonių linija, kurios pagrindą sudaro jūros augalai. Jūros augalai papildyti kitais rinktiniais augalų ekstraktais, vandenimis ir aliejais, pasižyminčiais odai švelniomis, saugojančiomis ir maitinančiomis savybėmis.

     „Age-Defying Cell Activating System“ amžiaus nepaisanti ląstelių aktyvinimo sistema 3 paprastuose žingsniuose apjungia sinergines „Nutriance Organic“ savybes, priemonių formulės, skirtos jūsų odos tipui, kovoja su priešlaikinio senėjimo požymiais.

     Šią 3 žingsnių odos priežiūros sistemą papildo švelnus makiažo valiklis su odą maitinančiais eteriniais aliejais, kuris rūpinasi plona paakių ir vokų oda.

Daugiau informacijos apie INCI rasite paspaudę čia.

„Nutriance“ asortimente jūs taip pat rasite puikių maitinančių plaukais ir kūno oda besirūpinančių priemonių!