CAROTENOID COMPLEX

Paskelbė Gintas Bogušis

     "Carotenoid Complex" – tai mitybos papildas, kuris siūlo pilnavertį optimalaus kiekio karotenoidų, esančių daržovėse ir vaisiuose, pasirinkimą .

     Karotenoidai – tai pigmentinės medžiagos, kurios suteikia spalvą daržovėms ir vaisiams. Šiai dienai yra žinoma apie 600 karotenoidų. Karotenoiduose yra apsaugančios organizmą medžiagos. Karotenoidai – tai ląstelės apsauginė medžiaga nuo laisvųjų radikalų ir laisvojo deguonies, kurie dirgina ir oksiduoja ląstelę (jeigu laisvasis deguonis gali laisvai veikti, jis gali pakenkti DNR ląstelei ir sukelti genetines mutacijas).
     NeoLife laiko Carotenoid Complex pačiu svarbiausiu mitybos papildu. Jame yra daugiau negu šimtas įvairių natūralių karotenoidų. Produkto vystymas truko 7 metus. Gaminant Carotenoid Complex, yra naudojami tik patikrinti vaisiai ir daržovės: pomidorai, morkos, špinatai, raudonoji paprika, braškės, abrikosai ir persikai. Gauti karotenoidai ištirpinami alyvų aliejuje ir patalpinami į želatinines kapsules, kur veiksmingos medžiagos tam, kad išvengti oksidacijos, yra azoto turinčioje terpėje. Produkto sudėtyje yra alfa-tokoferolo (vitamino E) ir lecitino.
     Žmogaus organizmas nesugeba sintetinti karotenoidų, todėl juos yra būtina gauti su maistu. Karotenoidai – vitamino A provitaminiai. Iš karotenoidų organizme sintetinasi reikalingas vitamino A kiekis, visa kita ištirpsta organizme.      Karotenoidų vartojimas dideliais kiekiais skirtingai nuo per didelio vitamino A kiekio naudojimo, yra nekenksmingas.
     Karotenoidai tirpsta riebaluose. Jie kaupiasi riebalus laikančiuose audiniuose organizme, neutralizuodami laisvuosius radikalus ir būdami antioksidantais riebalinėje terpėje.
     Carotenoid Complex patentuotas produktas. Oficiali svetainė, kurioje pateikiami klinikiniai tyrimai ir išsamūs aprašymai http://carotenoidcomplex.com/.


Karotenoidai:

 • apsaugo organizmą nuo ligų;
 • pagreitina gijimą;
 • Karotenoidai – geriausia apsauga nuo vėžio. Jau atsiradę ligos požymiai toliau neprogresuoja, bet mažėja; netgi stipriai išsiplėtusio vėžio atveju buvo gauti pozityvūs rezultatai.Taip pat padėjo krūties, odos, gimdos kaklelio ir kitų vėžio formų atvejais.
 • padeda nuo alergijos;
 • ląstelių lygyje pagerina imuninės sistemos veiklą – mokslininkai netgi vadina šį preparatą imuninės sistemos stimuliatoriumi.

JAV Sveikatos apsaugos Ministerijos tyrimai parodė, kad naudojant Carotenoid Complex po 3 vnt per dieną 20 dienų, organizmo sugebėjimas pasipriešinti ligoms padidėja 37 %.

 • sumažina cholesterolio kiekį kraujyje;
 • apsaugo nuo apšvitinimo (ypatingai tam yra linkę žmonės, dirbantys su kompiuteriu);
 • puiki apsauga akims;
 • apsaugo plaučių ląsteles;
 • apsaugo skydliaukę;
 • apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, tuo pačiu pagreitina įdegį.
 • gali sustabdyti širdies susirgimus ir palengvinti jau atsiradusius (infarktas ir t.t).

0 komentarai (-ų)

Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti